קבוצת חרדה חברתית מודיעין

modieen pic2

מפגשי עמותת "מים שקטים" במודיעין מתקיימים סמוך לתחנת הרכבת. המפגשים נערכים מדי שבוע ביום חמישי בין 18:00-20:00**

כל מפגש אורך כשעתיים. החלק הראשון במפגש מנסה לדמות מצבים חברתיים מהיום-יום אשר גורמים לחרדה. לצורך כך משתמשים משחקי תאטרון שבהם המשתתפים משחקים דמויות בסיטואציה חברתית. למשל בסיטואציה של ראיון עבודה, אחד יוכל לשחק את המנהל המראיין, ואדם נוסף את המרואיין שמבקש להתקבל לעבודה. דוגמה נוספת היא למשל הרצאה בפני קהל של אחד מהמשתתפים בפני הקבוצה. פעולות אלה גורמות לשיפור ביכולות האלתור ומשפרות את היכולת להשתחרר מול אנשים. המטרה היא לשפר את היכולת להגיב מהר יותר ובקלות יותר למצבים עם אנשים נוספים.
החלק השני של המפגש מוקדש לשיחה קבוצתית פתוחה וחופשית בין המשתתפים. שיחה קבוצתית משפרת את היכולת להיות כנה ופתוח עם אנשים אחרים, ולא להימנע מלהביע את עמדה אישית או שיתוף של דברים אישיים. כשמצליחים להיות יותר פתוחים וכנים מול אנשים אחרים – יש יותר סיכוי שהם ירגישו הזדהות אתכם וירצו להתקרב.

הקבוצה מהווה סוג של מקום להתאמן "על יבש" בסיטואציות מעוררות חרדה, בסביבה בטוחה ותומכת עם אנשים נוספים אשר נמצאים באותה סירה. כשמתאמנים במצבים אלה בהתמדה לאורך זמן, אז לרוב בצורה טבעית והדרגתית מתפתח שינוי גם בהתנהגות מחוץ לקבוצה בחיי היום-יום.

לקבלת פרטים נוספים על הקבוצה במודיעין אתם מוזמנים לשלוח פניה דרך האתר, או להתקשר ישירות: 053-4253240

ימים: חמישי **

שעות: 18:00-20:00

עלות: 450 שקלים לחודש

מנחה: אלון וקס 053-4253240

 

** הקבוצה מתארגנת בימים אלו – הפרטים אינם סופיים

 

כפתור-לפרטים נוספים