מפגשי קהילת אנשים רגישים מאוד

אדם רגיש מאוד

 

קהילת אנשים רגישים מאוד מקיימת מפגשים קהילה ברחבי הארץ. במפגש תוכלו למצוא אנשים שהם גם הם מתמודדים עם רגישות גבוהה, ללמוד על התופעה ולרכוש כלים להתמודדות.

בכל מפגש יבחר נושא אחר הקשור לרגישות גבוהה ונתעמק בו. לאחר פרק למידה נדון ביחד בנושא נשמע את דעותיהם של משתתפי המפגש ונלמד אחד מהשני. בין הנושאים: התמודדות עם פרפקציוניזם, הצפה רגשית, תקשורת בין אישית, רגישות לדחיה וכדומה.

המפגש נערך באווירה אינטימית ומכילה.

 

לא בטוחים אם אתם אתם אנשים רגישים מאוד? תוכלו להעריך האם אתם אנשים רגישים מאוד באמצעות שאלון אנשים רגישים מאוד. מידע נוסף על רגישות גבוהה תוכלו למצוא במאמר: אנשים רגישים מאוד או רגישות יתר

 

מפגשי קהילת אנשים רגישים מאוד תל אביב

 

מפגשי הקהילה בתל אביב נערכים מפעם לפעם בהנחיית ביאטה שיבון, יוזמת תרגום הספר אדם רגיש מאוד לעברית, מורה ליוגה ויוגה תרפיה רגשית, מנחת סדנאות, מפגשים והרצאות לאנשים רגישים מאוד.

להרשמה ופרטים נוספים צרו קשר בטופס למטה

** מעוניינים להצטרף לקבוצת רגישות גבוהה הנפגשת באופן קבוע בתל אביב. הצטרפו לקבוצת רגישות גבוהה

 

מפגשי קהילת אנשים רגישים מאוד ירושלים

 

קבוצה לאנשים רגישים מאוד בירושלים מיועדת לבעלי רגישות גבוהה אשר מעוניינים להיפגש עם אנשים המתמודדים עם חוויות דומות לשלהם, לשתף, להקשיב וללמוד מניסיונם של חברי הקבוצה האחרים.

 

מטרת הקבוצה להפנות קשב אל הדרך בה כל אחד מאיתנו חווה, מתוך הרגישות שלו, היבטים שונים בחייו – עבודה, זוגיות, קשרים חברתיים וסביבה הפיזית וכיצד אנו מגיבים לכל אלה.
נציף את הקשיים בהם אנו נתקלים ביומיום כאנשים רגישים מאד, נלמד כיצד ניתן למתן את השפעתם עלינו ונרכוש מכח הקבוצה כלים להתמודדות איתם. נתייחס וניתן מקום גם לכוחות ולתכונות החיוביות שהרגישות הגבוהה מעניקה לנו.
הקבוצה תיפגש בימי ראשון בשעות 19:00-21:00 החל מחודש נובמבר 2018. להרשמה ופרטים נוספים צרו קשר בטופס למטה

מנחה: רוני בלאו, עובדת סוציאלית

 

מפגשי קהילת אנשים רגישים מאוד חיפה

 

מפגשי הקהילה בחיפה בשלבי הקמה, להרשמה למפגשי הקהילה בחיפה וקבלת פרטים מלאו את הטופס בתחתית העמוד

 

טופס פרטים והרשמה למפגשי קהילת אנשים רגישים מאוד

 

שם:


מייל:


טלפון:
נושא:

מפגשי קהילת אנשים רגישים מאוד - תל אביבקבוצת רגישות גבוהה - תל אביבמפגשי קהילת אנשים רגישים מאוד - ירושליםמפגשי קהילת אנשים רגישים מאוד - חיפהאחר

תוכן ההודעה:
מין המועמד
גיל
אזור מגורים
לדוגמה: מרכז, חיפה, קריות, ירושלים...
אני מסכים לקבל מיילים

כן