ייעוץ וטיפול פרטני לאנשים רגישים מאוד

רגישות גבוהה אינה מוגדרת כבעיה פסיכולוגית הדורשת טיפול, לא תמצאו את המונח רגישות גבוהה ב – DSM – המדריך לאבחון וסטטיסטיקה של הפרעות נפשיות – ספר האבחנות הפסיכיאטריות האמריקאי, שמטרתו לאבחן ולסווג את הפרעות הנפש על פי תסמיניהן. רגישות גבוהה היא תכונה אישיותית המיוחסת לאנשים שלמערכת העצבים המרכזית שלהם רגישות גבוהה ומולדת לגירויים פיזיים, רגשיים וחברתיים.

למרות שאנשים רגישים מאוד אינם זקוקים בהכרח לטיפול מדובר בקבוצת אוכלוסייה הנמצאת בסיכון גדול יותר להפרעות חרדה ודיכאון. אנשים רגישים עלולים להיפגע בקלות מאנשים אחרים. אנשים רגישים עלולים גם להגיב בעצמה גדולה יותר ללחץ יומיומי ולבעיות המערכות יחסים.

אנשים רגישים עלולים למצוא את עצמם מתמודדים עם אתגרים נפשיים שונים כמו: הצפה, דיכאון וחרדה, ביישנות וחרדה חברתית, רגשות חזקים, קושי להתמודד עם שינויים, תחושות של בדידות, לחץ בעבודה ובלימודים ופרפקציוניזם.

בהינתן רשימת האתגרים הנפשיים הזו אנשים רגישים יכולים להסתייע בייעוץ נפשי. ועדיף שהייעוץ יינתן על ידי מי שמכיר את ייחודיות של האדם הרגיש.

 

ליצירת קשר עם מטפל אנא מלאו את הטופס הבא:

  שם:

  משפחה:

  מייל:

  טלפון:

  תוכן ההודעה:

  מין

  גיל

  אזור מגורים
  לדוגמה: מרכז, חיפה, קריות, ירושלים...

  אני מסכים לקבל מיילים

  כן

   

   

  רשימת מטפלים לאנשים רגישים מאוד

   

  יפתח וייס רואי – מטפל ומנחה קבוצות

   

  היי, אני יפתח, מטפל ומנחה קבוצות.

  אנשים רגישים מאד חווים בעוצמה רבה יותר את הרגשות שלהם, גם נעימים וגם כאלה שלא. המרחב הטיפולי יכול להיות מקום בו כל טווח התחושות הזה יכול למצוא לו ביטוי, להשמע ולהיות מובן. ומתוך הבנה עמוקה יותר עשויה להגיע יציבות ויכולת מוגברת לויסות עצמי.
  אני עובד בגישה דינמית ומותאמת אישית לכל מטופל או מטופלת, ומשתמש בכלים קוגניטיביים וכן בגישות בודהיסטיות ומדיטטיביות.
  אני מאמין שכל חוויה או התנסות שאדם מתמודד איתה ומביא לטיפול, יכולה להרחיב את גבולות החופש הפנימי שלו ולא חשוב כמה קשה או בלתי פתירה היא נראית.

  אני עובד בקליניקה פרטית בתל אביב או לחלופין דרך הZOOM. ניתן ליצור קשר דרך הפרטים למטה.

  הכשרתי המקצועית: תואר ראשון במדעי המוח (פסיכולוגיה, ביולוגיה) מאונ' תל-אביב, תואר שני – M.A  בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת UPJS (סלובקיה) ,פרקטיקום במרפאות חוץ למבוגרים בבית החולים "אברבנאל".