ייעוץ וטיפול פרטני לאנשים רגישים מאוד

רגישות גבוהה אינה מוגדרת כבעיה פסיכולוגית הדורשת טיפול, לא תמצאו את המונח רגישות גבוהה ב – DSM – המדריך לאבחון וסטטיסטיקה של הפרעות נפשיות – ספר האבחנות הפסיכיאטריות האמריקאי, שמטרתו לאבחן ולסווג את הפרעות הנפש על פי תסמיניהן. רגישות גבוהה היא תכונה אישיותית המיוחסת לאנשים שלמערכת העצבים המרכזית שלהם רגישות גבוהה ומולדת לגירויים פיזיים, רגשיים וחברתיים.

למרות שאנשים רגישים מאוד אינם זקוקים בהכרח לטיפול מדובר בקבוצת אוכלוסייה הנמצאת בסיכון גדול יותר להפרעות חרדה ודיכאון. אנשים רגישים עלולים להיפגע בקלות מאנשים אחרים. אנשים רגישים עלולים גם להגיב בעצמה גדולה יותר ללחץ יומיומי ולבעיות המערכות יחסים.

אנשים רגישים עלולים למצוא את עצמם מתמודדים עם אתגרים נפשיים שונים כמו: הצפה, דיכאון וחרדה, ביישנות וחרדה חברתית, רגשות חזקים, קושי להתמודד עם שינויים, תחושות של בדידות, לחץ בעבודה ובלימודים ופרפקציוניזם.

בהינתן רשימת האתגרים הנפשיים הזו אנשים רגישים יכולים להסתייע בייעוץ נפשי. ועדיף שהייעוץ יינתן על ידי מי שמכיר את ייחודיות של האדם הרגיש.

 

ליצירת קשר עם מטפל אנא מלאו את הטופס הבא:

  שם:

  משפחה:

  מייל:

  טלפון:

  תוכן ההודעה:

  מין

  גיל

  אזור מגורים
  לדוגמה: מרכז, חיפה, קריות, ירושלים...

  אני מסכים לקבל מיילים

  כן

   

   

  רשימת מטפלים לאנשים רגישים מאוד

   

  קרן דרורי – מנחה מנחות ופסיכותרפיסטית

   

  מטפלת פרטנית HSP. פסיכותרפיסטית אינטגרטיבית ומנחה מנחות. בוגרת לימודי פסיכותרפיה משולבת גישות , אוניברסיטת חיפה.אוהבת אנשים, אישה רגישה מאוד ואמא לילד רגיש מאוד אשר לקחה את מתנת הרגישות ועשתה מזה מקצוע שהיא מאוד אוהבת.
  מקבלת בקליניקה בפרדס חנה – כרכור ובזום.