עוד תוצאות

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

מפגשי קהילת אנשים רגישים מאוד

*** מפגשי הקהילה אינם פעילים כרגע, ניתן לקרוא על הקבוצה הפעילה: קבוצת רגישות גבוהה.

 

מפגשי קהילת אנשים רגישים מאוד תל אביב – מעגל רגישות חודשי

 

מעגל רגישות מתקיים בתל אביב פעם בחודש. במעגל תוכלו להכיר אנשים רגישים נוספים לשתף אודות התמודדויות בחיים ולהתחבר לקהילה.

 

תוכן המפגש משתנה ותלוי בנושאים שיעלו המשתתפים בקבוצה. דוגמה לנושאים שעלו בעבר: זוגיות, התמודדות עם אנשים לא רגישים, התמודדות עם אנשים לא רגישים, הצפה רגשית, יחסים עם בני זוג ומשפחה, רגישות לדחיה, פרידות וכדומה.

 

המפגשים נערכים פעם בחודש באווירה אינטימית ומכילה ובהנחיה מקצועית.

 

שאלות ותשובות

 

איך אוכל לקבל עדכונים אודות מפגשים עתידיים?

 

לקבלת תזכורת אודות מפגשים עתידיים הצטרפו לקבוצת הווצאפ השקטה שלנו: רגישות גבוהה – הודעות על מפגשי קהילה בווצאפ או צרו קשר באמצעות בטופס למטה

 

 

מי מוזמן למפגשים?

כל מי שרואה בעצמו אדם רגיש ושמוכן לתת לאחרים להכיר אותו ולשתף ובאותה מידה יכול מוכן ורוצה להקשיב לאחרים.

 

איך אוכל לדעת אם אני אדם רגיש מאוד – HSP?

אם אינכם בטוחים אם אתם אתם אנשים רגישים מאוד? תוכלו להעריך האם אתם אנשים רגישים מאוד באמצעות שאלון אנשים רגישים מאוד.

 

מידע מפורט על אנשים רגישים תוכלו לקרוא בעמוד: מהי רגישות גבוהה

 

במשפט קצר: אדם רגיש מאוד הוא אדם בעל תכונה ביולוגית של עיבוד מידע באופן עמוק ויסודי יותר. אנשים רגישים מאוד הם בעלי רגישות תחושתית ורגשית גבוהה. אנשים כאלו מבחינים בפרטים, מגיבים בעוצמה רגשית לאירועים, אמפתיים, מצפוניים וחומלים. מתקשים בסיטואציות כמו דיבור מול קהל, פגישה עם זרים, מבחנים ומקומות רועשים.

 

מה גיל המשתתפים במעגל?

הקבוצה פתוחה לבוגרים בכל גיל. מניסיון העבר מגיעים משתתפים מגיל 20 ועד מעל 60. מרבית המשתתפים בדרך כלל בגילאי 25-50

 

האם מדובר במשתתפים קבועים?

קיים גרעין של משתתפים קבועים אך המעגל פתוח לכל מי שרואה בעצמו אדם רגיש

 

מה עושים בפגישה?

לקראת הפגישה תתבקשו להתבונן בשבוע שחלף או בתקופה האחרונה ולזהות אירועים וסיפורים משמעותיים בחייכם – מחשבות ורגשות שמעסיקים אתכם לאחרונה ושתוכלו לשתף אותנו בהם. המפגש מבוסס על הנכונות שלכם לשתף להקשיב ולהגיב אחד לשני ממקום של אמפתיה וכנות.

תוכן המפגש משתנה ותלוי בנושאים שמעלים המשתתפים בקבוצה. דוגמה לנושאים שעולים: זוגיות, התמודדות עם אנשים לא רגישים, המפגש בין הרגישות שלי לעולם, הצפה רגשית, גבולות, יחסים עם בני זוג ומשפחה, רגישות לדחייה, פרידות ועוד.

 

 

האם המפגשים בתשלום?

כן

 

האם מדובר במפגשים עבור אנשים עם חרדה חברתית?

לא. רגישות גבוהה אינה חרדה חברתית. משתתפי המפגש בדרך כלל אינם סובלים מחרדה חברתית והתמודדות עם חרדה חברתית אינה מטרת המפגש.

האם מתקיימים גם מפגשים שבועיים?

כן. אנחנו מקיימים גם קבוצה שבועית. מפגשי הקבוצה השבועית מתקיימים מידי שבוע בתל אביב ובניגוד למעגל הרגישות החודשי מדובר במשתתפים קבועים העוברים תהליך עומק ביחד הדורש מחויבות גדולה יותר.

לפרטים נוספים אודות הקבוצה השבועית: קבוצת רגישות גבוהה

 

מפגשי קהילת אנשים רגישים מאוד ירושלים

לצערינו הקבוצה בירושלים אינה פועלת יותר. תוכלו להשאיר פרטים במידה ותרצו לקבל פרטים במידה ותיפתח הקבוצה מחדש. מומלץ להתעדכן באתר או קבוצת הפייסבוק הבית לאנשים רגישים לגבי מפגשים אפשריים

 

קבוצה לאנשים רגישים מאוד בירושלים מיועדת לבעלי רגישות גבוהה אשר מעוניינים להיפגש עם אנשים המתמודדים עם חוויות דומות לשלהם, לשתף, להקשיב וללמוד מניסיונם של חברי הקבוצה האחרים.

 

מטרת הקבוצה להפנות קשב אל הדרך בה כל אחד מאיתנו חווה, מתוך הרגישות שלו, היבטים שונים בחייו – עבודה, זוגיות, קשרים חברתיים וסביבה הפיזית וכיצד אנו מגיבים לכל אלה.

נציף את הקשיים בהם אנו נתקלים ביומיום כאנשים רגישים מאד, נלמד כיצד ניתן למתן את השפעתם עלינו ונרכוש מכח הקבוצה כלים להתמודדות איתם. נתייחס וניתן מקום גם לכוחות ולתכונות החיוביות שהרגישות הגבוהה מעניקה לנו.

 

ליצירת קשר

ובדיקת התאמה לקבוצה

* למי שפונה עבור אדם אחר, למי שמקבל תמיכה מביטוח לאומי על רקע נפשי ולבעלי לקות תקשורת (ASD) אנא לחצו כאן לעוד אפשרויות >>