קבוצת חרדה חברתית וירטואלית

קבוצת תמיכה

רוצים להשתתף בקבוצה אך מרגישים שמפגש פרונטלי מאיים מדי? מפחדים להיחשף? רוצים להתנסות קודם במשהו יותר אנונימי? אין לכם אפשרות להגיע למפגשי הקבוצות הפרונטליים?

השתתפות בקבוצה היא כלי יעיל להתמודדות עם חרדה חברתית. הקבוצה מהווה מקום אינטימי ובטוח בו אפשר לרכוש בהדרגה מיומנויות חברתיות אותן ניתן ליישם לאחר מכן בחיי היום-יום.

יחד עם זאת, ישנם מצבים רבים בהם הקושי להיחשף ולפגוש אנשים זרים הוא גדול מאוד ומונע מאנשים להגיע לקבוצה מלכתחילה. אנשים במצב זה נמצאים במלכוד.

מסיבה זו, חשבנו ליצור קבוצה וירטואלית שמהווה למעשה שלב מקדים לקבוצה פרונטלית. בקבוצה הוירטואלית ניתן לשמור על אנונימיות מוחלטת ולהחליט מה לחשוף ומתי.

המטרה של קבוצה זו היא להעניק את היתרונות שאנחנו מציעים בקבוצות הפרונטליות הרגילות (הנחיה מקצועית וארגון) ועדיין לאפשר סביבה יותר אנונימית ואינטימית עם מספר משתתפים קטן יותר.

קבוצת החרדה חברתית הוירטואלית פועלת כשיתוף פעולה של עמותת מים שקטים ואפליקציית KOONE שמתמחה בקבוצות וירטואליות בהנחיה מקצועית.

הקבוצה אנונימית  לחלוטין ללא חובה למסור פרטים מזהים ותתקיים בחדר צ'ט סגור עם גישה לחברי הקבוצה בלבד.  ניתן יהיה לגשת לחדר הצ'ט מהסמארטפון או ממחשב רגיל. משך כל מפגש יהיה כשעה וחצי, אחת לשבוע ביום חמישי בערב.

מפגשי הקבוצה בהנחיית אלון וקס (פרטים על המנחה ניתן למצוא כאן)

מאחר והקבוצה כרגע בתקופת הרצה – ישנה רק חבילת מפגשים מצומצמת הכוללת שלושה מפגשים בתשלום מוזל של 90 שקלים לכל החבילה.

אתם מוזמנים להשאיר פרטים ולהירשם, או להתקשר אלינו 052-4375350  ולברר פרטים נוספים.