קבוצת אינטימיות ותקשורת בין אישית

באנר דף מטרה

 

מרגישים שמשהו לא עובד ביחסים שלכם עם אנשים?

אולי אתם מוצאים את עצמכם שוב ושוב במריבות קונפליקטים וכעסים עם עם אנשים בחייכם?

חולמים על זוגיות ולא מצליחים?

מרגישים שאנשים לא מכירים את האני האמתי שלכם?

.

כשאתם מתבוננים במערכות היחסים המרכיבות את חייכם האם אתם מרגישים מתוסכלים? האם זה באמת הטוב ביותר שזה יכול להיות? האם אתם מרגישים שאפשר יותר אבל לא מבינים מה אפשר לעשות?

האם הייתם רוצים לשנות את כל זה?

למצוא מקום שבו תוכלו לזכות להקשבה והבנה?

מקום שבו תוכלו להבין למה דברים לא מצליחים לכם ביחסיכם עם אחרים? להצליח לגרום לאחרים להכיר אתכם כפי שאתם ולהצליח לבטא את האני האותנטי שלכם?

.

הצטרפו לקבוצה האינטימית של מים שקטים

.

בני אדם הם חיה חברתית. הרווחה הנפשית שלנו, האושר שלנו ושלוות הנפש תלויים במידה רבה ביחסים שלנו עם אחרים. כאשר היחסים מתקלקלים אנחנו מרגישים אומללים דחויים כועסים ולא מסופקים. לא תמיד אנחנו מבינים מדוע היחסים שלנו עם אחרים "לא עובדים", בדרך כלל אנחנו שבויים באותה צורת חשיבה ואותן התנהגויות שהביאו אותנו למצבנו הנוכחי.

.

הקבוצה לתרגול אינטימיות ותקשורת בין אישית של מים שקטים היא קבוצת יחסים בין אישיים שמטרתה לשבור הרגלים ישנים, להגיע לתובנות חדשות, לקבל תמיכה והבנה ולפתח דרכי תקשורת יעילות יותר: איך אחרים באמת רואים אותי. איך אחרים מבינים את מה שאני עושה? מה יש בי או מה אני עושה שמונע ממני לייצר זוגיות או אינטימיות או קרבה. איך זה שאנשים לא מבינים אותי ומה אני צריך. מה אני יכול לעשות אחרת? בקבוצה תוכלו סוף סוף להשתנות כך שתוכלו לזכות בחיים להם אתם ראויים.

.

רוב הקבוצות שאנחנו שייכים אליהן בחיי היום יום שלנו רוויות קונפליקטים ותחרות. אנחנו נמצאים במגע עם אנשים שיש לנו היסטוריה איתם, כעסים, צרכים שלא סופקו ואנחנו נקלעים שוב ושוב לאותם דפוסים מוכרים לנו – אנחנו נתקעים בהם ולא יודעים כיצד לשנות אותם. קבוצת יחסים בין אישיים היא הזדמנות להתחיל מחדש – להתחיל נקי ועם עיניים פקוחות – עם חבורת אנשים שמחויבת לתמוך בכם אך גם לומר לכם את האמת – להאיר את עיניכם במקומות שאתם נופלים בהם ולהושיט לכם יד במקומות הכואבים. להיעזר בכוחות שלכם וללמוד מהחוכמה שלכם.

.

 
 הצטרפו לקבוצה האינטימית של מים שקטים

כפתור-לפרטים נוספים

 

 


מתי: ימי רביעי בשעה 19:00-20:30

מיקום: מרכז ת"א

מנחה: אלון וקס

עלות: 450 שקלים לחודש

 

דרכי הגעה:

רכבת – מרחק הליכה של 10 דקות הליכה מתחנת רכבת עזריאלי-השלום

אוטובוס – כל הקווים המגיעים לקניון עזריאלי ו/או רחוב החשמונאים/הארבעה

רכב – יש חניון בחינם בקניון TLV הצמוד למקום המפגשים

 


 

לקריאה נוספת:

מהי קבוצת יחסים בין אישיים

איך קבוצת יחסים בין אישיים יכולה לסייע להתגברות על חרדה חברתית

2 thoughts on “קבוצת אינטימיות ותקשורת בין אישית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.